UITNODIGING voor Brainstormsessie programma Uitfestival

Gepubliceerd op 8 april 2025 om 12:05

Woensdagavond 23 april organiseren wij een ‘meedenk-/brainstormsessie voor het programma van Open Monumentendag/Uitfestival van 13 en 14 september.  

Iedereen die ideeën, voorstellen, tips heeft voor deze dagen nodigen we van harte uit dit met ons te delen.

Omdat we dit jaar een onderscheid maken in Open Monumentendag (13 september) en het Uitfestival (14 september) hebben we de bijeenkomsten hiervoor ook gesplitst.

  • 19.30 – 20.30 uur Programma Open Monumentendag
  • 20.30 – 21.30 uur Programma Uitfestival

Ook voor beide sessies natuurlijk welkom. Plaats: dorpshuis/MFC.

Veel ruimte voor invulling
Een aantal vaste activiteiten komen weer terug: zoals open molens, kerken en ‘varen met verhalen’.

Maar voor veel onderdelen is er nog alle ruimte om in te vullen: historisch panden en schepen, monumenten, muziek, theater, kunst, etc. Ook als doorloop en vervolg op prachtige projecten als ‘Wout’s End’ en Woudsend Bloeit!

Dankzij subsidies en fondsbijdragen is er een programmabudget voor de diverse onderdelen.

Heb je een idee, wil je je vereniging of een nieuw initiatief presenteren of wil je bepaalde artiesten/muzikanten/kunstenaars uitnodigen? Laat het aan ons weten. Graag van te voren even opgeven bij één van ons als je er op 23 april bij kunt zijn. Wellicht tot dan!

De coördinatiegroep OMD/Uitfestival,

Petra de Jong (06 - 55 12 14 55)

Andrea Harland (06 - 53 54 47 14)

Peter Kranendonk (06-55 18 67 94 / phkranendonk@outlook.com)